twilight11.jpgtwilight12.jpgtwilight14.jpgtwilight15.jpg

 


siauliu mzd logotipas

 

 

Teisės medžioti suteikimo egzaminas


 

 Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija (toliau – Komisija) 2017 m.  gegužės-birželio mėnesiais organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais, egzaminus.

Egzaminai vyks sekančia tvarka:

Šiaulių MŽD  2017 m. gegužės 5 d.

Šiaulių ir Pakruojo MŽD  gegužės 12 d

Kelmės MŽD 2017 m. gegužės 19 d.

Mažeikių ir Plungės MŽD 2017 m. gegužės  26 d.

Joniškio ir Radviliškio MŽD   birželio 2 d.

Akmenės ir Telšių MŽD birželio 9 d.

Papildomas egzaminas 2017 m. rugsėjo  8 d.

Teorijos egzaminas vyks Šiaulių medžiotojų ir žvejų draugijos patalpose (J. Basanavičiaus g. 41, Šiauliai). Praktinių įgūdžių patikrinimo egzaminas vyks Vollit šaudymo centre, esančiame Strazdų kaime, Gruzdžių seniūnijoje, Šiaulių rajone.

Egzaminų pradžia 9.00 val.

Asmenys pageidaujantys įgyti teisę medžioti Komisijai iki 2017 m. gegužės 3 d. turi pateikti šiuos dokumentus ir jų kopijas (dokumentų originalai, įsitikinus kopijų tikrumu, grąžinami juos pateikusiam asmeniui):

1. asmens dokumentą su fotonuotrauka, kuriame būtų nurodyta gimimo data arba asmens kodas;

2. pažymėjimą apie baigtus medžiotojų kursus ir atliktą stažuotę, baigusiems biomedicinos aukštojo ar aukštesniojo mokslo diplomo (kopiją) ir priedą apie studijų metu išklausytą medžioklės kursą ir išlaikytą atitinkamą egzaminą;

3. prašymą Komisijai leisti laikyti medžioklės egzaminą;

4. pažymą iš sveikatos priežiūros įstaigos, forma 049/a;

5. pažymą apie nuolatinę (deklaruotą) gyvenamąją vietą;

6. pažymą ar asmuo nėra teistas už tyčinius nusikaltimus;

7. pažymas apie tai ar asmuo nėra padaręs administracinių teisės pažeidimų susijusių su medžioklę ar žūklę reglamentuojančiais teisės aktų reikalavimų nesilaikymu, neteisėtu ginklo panaudojimu, kėsinimusi į nuosavybę ar viešąją tvarką;

8. dvi amžių atitinkančias fotonuotraukas, skirtas dokumentams įforminti.

Medžioklės egzamino teorijos ir šaudymo egzaminai vyksta Komisijos nurodytoje vietoje. Visas išlaidas susijusias su egzamino laikymu (šautuvo nuoma, šoviniai, šaudyklos paslaugos, patalpų nuoma ir pan.) padengia egzaminuojamasis.

Medžioklės egzaminą sudaro teorijos egzaminas ir šaudymo egzaminas. Pirmiausia laikomas teorijos egzaminas, o jį išlaikius – šaudymo egzaminas.

Dokumentai priimami Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamente  (M.K. Čiurlionio g. 3, Šiauliai, 1.2 kab.).

Smulkesnė informacija teikiama Šiauliuose, tel.: (8 41)  596 420.

Pastaba:

Esant poreikiui Komisija egzaminų grafiką gali koreguoti, pakeitimai ir visa kita informacija medžioklės egzamino klausimais bus skelbiama Lietuvos Respublikos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento interneto svetainėje.

http://srd.am.lt/VI/index.php#a/3618

Joomla templates by a4joomla