twilight11.jpgtwilight12.jpgtwilight14.jpgtwilight15.jpg

 

TEISĖS MEDŽIOTI SUTEIKIMO EGZAMINAS 2012 M.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija (toliau – Komisija) 2012 m. balandžio – gegužės mėnesiais organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais, egzaminus, pagal rajonus :

Šiauliai – balandžio 19 d.,

Akmenė, Pakruojis, Plungė – balandžio 26 d.,

Kelmė, Mažeikiai – gegužės 3 d.,

Šiauliai – gegužės 10 d.,

Telšiai, Radviliškis, Joniškis – gegužės 17 d.

Papildomas egzaminas – gegužės 24 d.

Medžioklės teorijos egzaminas vyks Šiaulių rajono Medžiotojų - žvejų draugijos patalpose (J. Basanavičiaus g. 41, Šiauliai). Medžioklės šaudymo egzaminas vyks Vollit šaudymo centre, esančiame Strazdu kaime, Gruzdžių seniūnijoje, Šiaulių rajone.

Egzaminų laikas 9.00 – 12.00 val.

Asmenys pageidaujantys įgyti teise medžioti, ne vėliau kaip prieš 10 dienų iki egzamino pradžios, turi pateikia šiuos dokumentus ir jų kopijas (dokumentų originalai, įsitikinus kopijų tikrumu, gražinami juos pateikusiam asmeniui):

1. asmens dokumentą su fotonuotrauka, kuriame būtų nurodyta gimimo data arba asmens kodas;

2. pažymėjimą apie baigtus medžiotojų kursus ir atliktą stažuotę, baigusiems aukštąsias mokyklas ir pateikusiems diplomo (kopiją) ir priedą apie studijų metu išklausytą medžioklėtvarkos kursą ir išlaikytą atitinkamą egzaminą;

3. prašymą Komisijai leisti laikyti medžioklės egzaminą;

4. pažymą iš sveikatos priežiūros įstaigos, forma 049/a;

5. pažymą apie nuolatinę (deklaruotą) gyvenamąją vietą;

6. pažymą ar asmuo nėra teistas už tyčinius nusikaltimus;

7. pažymas apie tai ar asmuo nėra padaręs administracinių teisės pažeidimų susijusių su medžioklę ar žūklę reglamentuojančiais teisės aktų reikalavimų nesilaikymu, neteisėtu ginklo panaudojimu, kėsinimusi į nuosavybę ar viešąją tvarką;

8. dvi amžių atitinkančias fotonuotraukas, skirtas dokumentams įforminti.

Medžioklės egzamino teorijos ir šaudymo egzaminai vyksta komisijos nurodytoje vietoje.Visas išlaidas susijusias su egzamino laikymu (šautuvo nuoma, šoviniai, šaudyklos paslaugos, patalpų nuoma ir pan.) padengia egzaminuojamasis.

Medžioklės egzaminą sudaro teorijos egzaminas ir šaudymo egzaminas. Medžioklės teorijos egzaminą priima ne mažiau kaip trys komisijos nariai, medžioklės šaudymo egzaminą priima ne mažiau kaip trys komisijos nariai. Pirmiausia laikomas teorijos egzaminas, o jį išlaikius – šaudymo egzaminas.

Dokumentai priimami Šiaulių rajono Medžiotojų - žvejų draugijoje (J. Basanavičiaus g. 41, Šiauliai, LT 76213) antradieniais ir penktadieniais nuo 9.00 iki 17.00 val.

Smulkesnė informacija teikiama Šiauliuose, tel.: (8 41) 440 791.

 

Joomla templates by a4joomla