twilight11.jpgtwilight12.jpgtwilight14.jpgtwilight15.jpg

 


siauliu mzd logotipasvollit logo

2013 08 17 d. UAB " Vollit" šaudymo centre Šiaulių raj. Strazdų kaime, įvyko Šiaulių medžiotojų ir žvejų draugijos 2013 m. šaudymo varžybos. Dalyvavo 13 komandų, lygiavamzdžių šautuvų rungtyje 73 dalyviai, graižtavamzdžių šautuvų rungtyje 62 dalyviai. Varžybų rezultatai yra sekantys:

Graižtvavamzdžių šautuvų grupė

Asmeninėje įskaitoje :

I vieta – Augtumas Adeikis ( Kurtuvėnų m.b. ) 100 taškų

II vieta – Petras Adeikis ( Kurtuvėnų m.b. ) 97 taškai

III vieta – Tomas Čižauskas (Gilvyčių m.b. ) 95 taškai

Komandos:

Kurtuvėnų m.b.

1. Augtumas Adeikis 100

2. Petras Adeikis 97

3. Saulius Misevičius 86

Viso: 283 I vieta

Tryškių-Linkuvos m.b.

1. Jonas Gavrilavičius 94

2. Antanas Akučka 93

3. Virgilijus Šerys 87

Viso: 274 II vieta

Gilvyčių m.b.

1. Tomas Čižauskas 95

2. Rimvydas Siurvila 85

3. Paulius Švirikas 72

Viso: 252 III vieta

 

Ginkūnų m.b.

1. Salvijus Pakarklis 89

2. Einaras Bajorinas 88

3. Virginijus Stapulionis 68

Viso: 245 IV vieta

Lygudų m.b.

1. Antanas Baškys 84

2. Arūnas Balčytis 81

3. Zenonas Skruodys 71

Viso: 236 V vieta

Kuršėnų urėdijos m.b.

1. Viktoras Jurkus 73

2. Andrius Jurkus 70

3. Egidijus Zagorskis 63

Viso: 206 VI vieta

Ilgšilio m.b.

1. Antanas Daunys 73

2. Evaldas Sitavičius 70

3. Haroldas Bišlys 48

Viso: 191 VII vieta

Kuršėnų m.b.

1. Marius Gudas 80

2. Romas Spulginas 69

3. Mantas Meleška 39

Viso: 188 VIII vieta

Gubernijos m.b.

1. Linas Petraitis 45

2. Simas Petraitis 84

3. Alvydas Dabriška 56

Viso: 185 IX vieta

Šelvėnų m.b.

1. Mantas Soblys 83

2. Tomas Čepulis 49

3. Irmantas Vizgaila 50

Viso: 182 X vieta

Toločių m.b.

1. Pranas Martinaitis 84

2. Vidmantas Paškevičius 47

3. Virginijus Balandis 25

Viso: 156 XI vieta

Tyrelio m.b.

1. Gintautas Kazlauskas 37

2. Mantas Dzindzaleta 36

3. Algirdas Povilaitis 33

Viso: 106 XII vieta

Lygiavamzdžių šautuvų grupė

Asmeninėje įskaitoje :

I vieta – Algimantas Strikauskis (Tryškių-Linkuvos m.b. ) 67 taškai

II vieta – Petras Adeikis ( Kurtuvėnų m.b. ) 64 taškai

III vieta – Antanas Baškys (Lygudų m.b. ) 63 taškai

Komandos:

Tryškių-Linkuvos m.b.

1. Antanas Akučka 61

2. Algimantas Strikauskis 67

3. Jonas Gavrilavičius 62

Viso: 190 I vieta

Kurtuvėnų m.b.

1. Petras Adeikis 64

2. Augtumas Adeikis 59

3. Mantas Jakubauskas 61

Viso: 184 II vieta

Lygudų m.b.

1. Zenonas Skruodys 60

2. Antanas Baškys 63

3. Valdas Patapas 58

Viso: 181 III vieta

Gilvyčių m.b.

1. Tomas Čižauskas 62

2. Tadas Matuzevičius 58

3. Andriejus Figurinas 60

Viso: 180 IV vieta

Ginkūnų m.b.

1. Sigitas Bajorinas 58

2. Danielius Savickas 61

3. Salvijus Pakarklis 59

Viso: 178 V vieta

Šelvėnų m.b.

1. Mantas Soblys 58

2. Irmantas Vizgaila 57

3. Eugenijus Šufinskas 57

Viso: 172 VI vieta

Kuršėnų urėdijos m.b.

1. Valdemaras Lukas 54

2. Renaldas Šaulys 57

3. Jonas Mockevičius 59

Viso: 170 VII vieta

Kuršėnų m.b.

1. Marius Gudas 59

2. Romas Spulginas 39

3. Sigitas Uža 58

Viso: 156 VIII vieta

Ilgšilio m.b.

1. Haroldas Bišlys 53

2. Albertas Balsys 44

3. Antanas Daunys 58

Viso: 155 IX vieta

Tyrelio m.b.

1. Algirdas Povilaitis 50

2. Gintautas Kazlauskas 46

3. Antanas Jonaitis 46

Viso: 142 X vieta

Toločių m.b.

1. Virginijus Balandis 31

2. Vidmantas Paškevičius 67

3. Pranas Martinaitis 42

Viso: 140 XI vieta

Gubernijos m.b.

1. Linas Petraitis 49

2. Simas Petraitis 47

3. Alvydas Dabriška 40

Viso: 136 XII vieta

Pramoginės " Šernų siaubo " rungties, šaudant į taikinį bėgantis šernas nugalėtojai :

1. Tomas Čižauskas ( Gilvyčių m.b. )

2. Jonas Gavrilavičius (Tryškių-Linkuvos m.b. )

3. Andrejus Figurinas (Gilvyčių m.b. )

Bendrakomandinė įskaita :

I vieta – Tryškių-Linkuvos m.b.

II vieta – Kurtuvėnų m.b.

III vieta – Gilvyčių m.b.

 

 

 

Joomla templates by a4joomla